O nás

Sme internetový obchod s ponukou lacných postelí z masívu a iného dreveného nábytku. S predajom nábytku máme dlhoročné skúsenosti. Naše výrobky si dávame vyrábať vo fabrike nábytku s ktorou máme výborné skúsenosti a dobré vzťahy nadobudnuté počas niekoľkých rokov.

Všetky drevené výrobky sú vyrobené z kvalitného borovicového, alebo bukového dreva. Precízne spracovanie a výber správneho deva robí náš nábytok jedinečným. Je pevný, stabilný a má krásny estetický vzhľad. Nábytok od nás vydrží roky a dedí sa pre ďalšie generácie. Štruktúra prírodného dreva ktorá je viditeľná na každom kuse nábytku mu dodáva ten správny šmrnc aký nesmie chýbať žiadnemu nábytku z masívu.

Každý zákazník je pre nás výnimočný a snažíme sa pristupovať individuálne ku každej objednávke. Robíme všetko preto aby sme objednaný nábytok doručili čo najskôr a hlavne v poriadku a nepoškodený. Naším nábytkom chceme robiť radosť tým ktorí sa rozhodli skrášliť svoj domov masívnym nábytok od nás. Zakladáme si na našom mene a chceme mať vždy len spokojných a vracajúcich zákazníkov. Uvedomujeme si, že k dosiahnutiu tomuto cieľu nám pomôže priateľský prístup, precízne a kvalitné výrobky, férové ceny a rýchle dodanie. V týchto smeroch chceme uspokojiť každého z Vás.

Sme vďačný za každú objednávku, preto ak potrebujete s výberom nábytku poradiť, alebo potrebujete získať iné informácie o tovare, objednaní a podobne, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Zástupca obchodu lacné-postele.sk
Norbert Pocklan